.

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Materská škola

.

Základná škola

.

Rozpis pohotovostných služieb a lekárni

.

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 5
DNES: 454
TÝŽDEŇ: 3291
CELKOM: 875014

Navigácia

Obsah

Vývoj pandémie COVID-19 v okrese k 6.1.2021

Typ: ostatné
.Štatistika vývoja pandémie COVID-19 v našej obci aj v celom okrese viac info tu:

 

K 6.1.2021 máme v našej obci 16 pozitívnych prípadov na ochorenie COVID-19. Čísla pozitívnych prípadov v našej obci majú aktuálne klesajúci trend čo je dobrá správa. Chceme sa Vám poďakovať za váš zodpovedný prístup. Len vďaka dodržiavaniu opatrení v každej domácnosti sa postupne znižuje šírenie ochorenia  COVID-19 v našej obci.

Aj naďalej Vás prosíme o dodržiavanie nosenia rúška, dodržiavanie dezinfekcie rúk a dodržiavanie bezpečných odstupov. Prosíme dodržiavajte tieto opatrenia  pri ceste do práce a z práce, na pracovisku,  pri nakupovaní v obchodoch, ale aj v súkromí pri kontakte s rodinou, ktorá s Vami nežije v spoločnej domácnosti alebo pri komunikácii so susedmi. Klesajúce čísla v našej obci neznamenajú, že sme vyhrali boj nad pandémiou. Žiaľ, čísla v pozitívne testovaných v okrese Vranov nad Topľou dosiahli k 6.1.2021 historické maximum v počte 1494 pozitívnych prípadov a preto je nevyhnuté, aby sme si všetci dávali pozor a dodržiavali všetky platné opatrenia. V priloženej tabuľke  nájdete prehľad pozitívnych prípadov do jednotlivých obcí okresu Vranov nad Topľou.

Prajeme všetkým hlavne pevné zdravie,  aby sme čo najviac znížili šírenie COVID-19.

tabuľka COVID obce

 


Príloha

Vytvorené: 8. 1. 2021
Posledná aktualizácia: 8. 1. 2021 11:16
Autor: Ing. Adriana Hamašová