.

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

 

Materská škola

.

Základná škola

.

Rozpis pohotovostných služieb a lekárni

.

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 3
DNES: 36
TÝŽDEŇ: 1187
CELKOM: 600229

Navigácia

Obsah

Jednota dôchodcov reprezentovala obec Nižný Hrušov

Typ: ostatné
.Členovia Jednoty dôchodcov sa zúčastnili športovej olympiády. Viac tu.

 

Ďakujeme členom JDS miestna organizácia Nižný Hrušov za reprezentáciu obce a dosiahnuté športové úspechy.

 

Lysá Hora ožila športom  

V areáli Lysá Hora vo Vyšnom Kazimíri sa dňa 27. júna uskutočnil 9. ročník Okresnej športovej olympiády seniorov okresu Vranov nad Topľou za účasti približne 500 návštevníkov, z toho 285 súťažiacich seniorov z 28 základných organizácii (Banské, Benkovce, Čaklov, Čierne nad Topľou, Hencovce, Hlinné, Holčíkovce, Komárany, Dlhé Klčovo, Malá Domaša, Nižný Hrabovec, Nižný Hrušov, Nová Kelča, Poša, Sačurov, Sečovská Polianka, Sedliská, Slovenská Kajňa, Soľ, Tovarné, Vyšný Kazimír, Vranov – Centrum, Vranov - RO, Vranov - Čemerné, Vechec, Zámutov,  Žalobín a CSS Ametyst Tovarné). Podujatie prišli pozdraviť aj vzácni hostia, starostovia obcí  a riaditelia inštitúcii. V kultúrnom programe vystúpili deti z DFS Ďatelinka, Heligonkári, hudobná skupina Apollo z Tovarného, FSk Konopianka, Mária Hladká a Spevácky zbor pri OO JDS.

Napriek nepriaznivému počasiu športové hry prebehli celkom úspešne a mohli sa odovzdať ocenenia:

Hod granátom – muži: 1. miesto – Michal Dzurčanin (S. Kajňa), 2. miesto – Bartolomej Leško (Poša), 3. miesto – Juraj Begala (Banské).

Kop do brány – muži: 1. miesto – Jozef Durčák (CSS Ametyst Tovarné), 2 miesto – Jozef Klapák (Benkovce), 3. miesto – Jozef Bačík (Banské), ženy: 1. miesto - Helena Majerčínová (Žalobín), 2. miesto – Emília Bajusová (Benkovce), 3. miesto – Anna Olejárová (Čaklov). Hod kriketovou loptičkou – ženy: 1. miesto – Hedviga Chromuľáková (Nižný Hrušov),  2. miesto – Alžbeta Gajdošová (Holčíkovce), 3. miesto – Mária Malá (Čierne n. T.). Beh – muži: 1. miesto –  Jozef  Hotovčin (Sačurov), 2. miesto – František Jakubov (S. Polianka), 3. miesto – Štefan Kovaľ (Hencovce), ženy: Anna Kandalíková (Tovarné), 2. miesto –  Jarmila Slivková (Nižný Hrabovec), 3. miesto – Anna Guľáková (Komárany). Streľba – muži: 1. miesto – Michal Hromuľák (N. Hrušov), 2. miesto – Jaroslav Pavelka (CSS Ametyst Tovarné), 3. miesto – Jozef Džovoronok (N. Kelča), ženy: 1. miesto – Božena Jakubčínová (Komárany), 2. miesto – Alžbeta Makohusová (S. Polianka),  3. miesto – Irena Baníková (Sedliská). Najlepšie družstvo: 1. miesto – Nižný Hrušov, 2. miesto – CSS Ametyst Tovarné, 3. miesto – Komárany.

 

Srdečne blahoželáme našim seniorom !

...

     

 

 


Vytvorené: 28. 6. 2019
Posledná aktualizácia: 28. 6. 2019 15:09
Autor: Ing. Adriana Hamašová