.

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Materská škola

.

Základná škola

.

Rozpis pohotovostných služieb a lekárni

.

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

kosa2015 51

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 5
DNES: 473
TÝŽDEŇ: 4594
CELKOM: 656626

Navigácia

Obsah

Cezhraničná spolupráca HATVAN EXPO 2019

Typ: ostatné
.Poďakovanie spoločnosti EVA s.r.o. za reprezentáciu na HATVAN EXPO 2019. Viac info tu.

 

Obec Nižný Hrušov a mesto Hatvan majú od roku 2016 uzavretú cezhraničnú spoluprácu.  Jednou z priorít spolupráce je aj  rozvoj podnikateľských vzťahov.

Mesto Hatvan každoročne usporadúva výstavu HATVAN EXPO. V ročníku 2019 dostala príležitosť spoločnosť EVA s.r.o. – čokoládovňa z Nižného Hrušova reprezentovať obec Nižný Hrušov a  prezentovať svoju činnosť v rámci HATVAN EXPO 2019.

Týmto chceme vysloviť POĎAKOVANIE  spoločnosti EVA s.r.o.  za rozvoj cezhraničnej spolupráce a reprezentáciu našej obce v rámci medzinárodného podujatia v Hatvani. Počas 3 dní spoločnosť Eva s.r.o. prezentovala našu obec, ale aj svoju podnikateľskú činnosť. Ďakujeme za úsilie,  ktoré vynaložil konateľ spoločnosti EVA s.r.o. p. Lukáš Hreháč a vedúca výroby Mgr. Jana Hodošiová v prezentovaní našej obce.

Obec Nižný Hrušov a mesto Hatvan pripravujú ďalšie spoločné podujatia, ktorých cieľom je spoločný rozvoj v oblasti samospráv, vzdelávania, kultúry, športu a rozvoja podnikateľskej obce. Pevne veríme, že mosty spolupráce v budúcnosti využijú aj iné združenia a spoločnosti z obce Nižný Hrušov.

Na priloženom linku si môžete pozrieť krátke prezentačné video z podujatia HATVAN EXPO 2019.  

https://www.youtube.com/watch?v=6WpW0PcssPQ&feature=youtu.be


Vytvorené: 4. 9. 2019
Posledná aktualizácia: 4. 9. 2019 12:30
Autor: Ing. Adriana Hamašová